konferencja

KONFERENCJA

Dwudniowa Konferencja jest otwarta dla każdego! Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób polityka spójności wpływa na twoje życie codzienne? Być może interesujesz się innowacjami i chcesz spotkać się z ekspertami w tej dziedzinie?

Zapraszamy serdecznie! Wyjątkowi goście, znani eksperci i niezapomniana atmosfera czekają na Ciebie podczas Konferencji.

zobacz transmisje online

Tematyka konferencji

Tematyka konferencji skoncentrowana będzie wokół przekrojowej tematyki ekosystemów innowacji w kontekście wyzwań przed jakimi stoi Unia Europejska, miejsc tworzenia innowacji w Smart City, smart urban spaces oraz edukacyjnych przestrzeni służących wspieraniu rozwoju kreatywności i kultury.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie część wystawiennicza, pozwalająca na prezentację innowacyjnych technologii, produktów oraz rozwiązań z zakresu Smart City. W ramach tej części konferencji przewidujemy także warsztaty i pokazy dla uczestników.
W ramach warsztatów dla przedstawicieli biznesu przewiduje się praca w zespołach na podstawie case study. Dodatkowo uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość uczestniczenia w sesji networkingowej z naukowcami z Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT. Przykładowe tematy do warsztatów:

• Potencjał CEZAMAT na rynku ogólnopolskim

• Możliwości i bariery współpracy w branży high-tech

• Propozycje projektów i wspólnych działań w ramach współpracy z CEZAMAT

Przewidywana liczba uczestników: min. 250 osób.

laptop